Sage grill 800GR

Tip
Neohodnoceno
Značka: Sage
5 490 Kč
Na dotaz

Gril Sage 800GR je nástupcem grilu Catler GR8012

Máte ráno chuť na křupavý toast nebo k obědu preferujete šťavnatý steak? Láká Vás lehká večeře v podobě grilovaného pstruha, případně dáte přednost grilované zelenině? Teď již nemusíte hledat restauraci s grilovanými specialitami na jídelním lístku. S všestranným kontaktním grilem Sage 800GR dokážete připravit stejně lahodné pokrmy během chvilky sami, a to bez přidání jediné kapky tuku!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontaktní gril Sage 800GR je spojením dokonalého provedení a inovativních funkcí. Kontaktní gril Sage 800GR byl navržen tak, aby vám co nejvíce zjednodušil přípravu zdravých a přitom chutných pokrmů.

Prioritou kontaktního grilu Sage je snadno připravit zdravé a chutné jídlo. Příprava pokrmů na nepřilnavém povrchu Quantanium™ minimalizuje potřebu používání olejů. Nastavitelný sklon spodní grilovací desky umožní odvést veškerý přebytečný tuk z připravovaného pokrmu do vyjímatelné odkapávací misky. Této funkce můžeme využít i opačně, například při přípravě dozlatova grilovaných kuřecích stehýnek – chvíli před dokončením přidáme na stehýnka kousky másla a přílohu (např. vařený brambor) při servírování přelijeme výpečkem z misky.

Celý přístroj je velice pečlivě zpracován, použité materiály zaručují dlouhou životnost. Unikátní systém uzamykání pak umožňuje snadnou přeměnu kontaktního grilu na otevřený BBQ gril doslova během vteřiny. Získáme tak dvě grilovací desky s nepřilnavou povrchovou úpravou Quantanium, jednu žebrovanou, druhou plochou. Povrchová úprava Quantanium je velmi odolná a umožňuje používat i kovové kuchyňské nástroje (vyjma ostrých kovových předmětů).

POUŽITÍ NASTAVITELNÉ VÝŠKY HORNÍ DESKY GRILU

Kontaktní gril Sage 800GR je vybavený funkcí, která umožňuje zajistit horní desku v určité výšce nad spodní deskou. Můžete tedy  gril použít jako otevřený opékač topinek, ideální pro rozpékání jednostranných sendvičů. Díky této funkci lze použít kontaktní gril také ke grilování křehkých potravin jako např. ryb nebo pečiva na hamburgery, aniž by na ně byla horní deska přitisknuta.

NASTAVENÍ SKLONU SPODNÍ DESKY

Sklon spodní desky můžete upravit jednoduše otáčením ovladače sklonu spodní desky. Větší sklon spodní desky je zejména vhodný pro odvádění vypečeného tuku v případě, že je gril používán zavřený. Poloha desky srovnaná do roviny je vhodná pro grilování párků, klobás, přípravu palačinek, sázených vajec apod., kdy je nutné, aby deska byla v rovině a potraviny z desky nesklouzávaly. Pokud chcete používat kontaktní gril otevřený, musí být spodní deska v rovné poloze.
 
ELEKTRONICKÝ OVLADAČ TEPLOTY

Kontaktní gril Sage 800GR je vybavený variabilním ovládáním teploty, které umožňuje přípravu různých druhů pokrmů. Stačí zvolit teplotu vhodnou pro vámi zvolený pokrm. Nastavení ovladače do polohy „Sear“ je vhodné pro grilování masa a jiných potravin. Nastavení ovladače do polohy „Sandwich“ je vhodné pro zapékání sendvičů.

15 MINUTOVÝ ČASOVAČ

Kontaktní gril Sage 800GR je vybavený 15 minutovým časovačem, který umožňuje monitorovat během předehřívání nebo grilování uplynulý čas. Časovač nastavíte jednoduše jeho úplným otočením ve směru hodinových ručiček a potom zpět proti směru hodinových ručiček na požadovaný čas. Po uplynutí nastaveného času se ozve zvukový signál (cinknutí). Gril se však nevypne, bude i nadále hřát.

Pro přípravu různých druhů grilovaného masa, ryb, zeleniny, sendvičů, apod.
Unikátní konstrukce umožňuje použití nejen ve formě kontaktního grilu, ale i jako otevřeného BBQ grilu
Spodní grilovací deska – plochá
Horní grilovací deska – žebrovaná
Grilovací desky opatřeny speciální nepřilnavou povrchovou úpravou Quantanium
Nastavitelný sklon spodní desky pro odvádění přebytečného tuku do odkapávací misky
Nastavitelná výška horní desky
Variabilní nastavení teploty 180-220 °C
15 minutový časovač
Světelná indikace nahřátí grilovacích ploch
Vyjímatelná odkapávací miska na tuk

Příkon 2400 W
Vyroben ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli
Rozměry (šxhxv): 50,6 x 38,1 x 15,9 cm

 

Tipy pro dosažení nejlepších výsledků při grilování masa

Pro dosažení nejlepších výsledků grilování použijte plátky masa tak silné, aby na nich horní deska spočívala, když je kontaktní gril zavřený.

Doplňkové parametry

Kategorie: Grilly
Záruka: 3 roky