Hodinky Casio Edifice ECB-900DB-1CER

Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: CASIO
5 590 Kč –11 %
casio edifice ecb 900db 1cer 186348 1
5 590 Kč –11 % 4 990 Kč
Na dotaz

Hodinky Casio Edifice ECB-900DB-1CER jsou pánské hodinky sportovního vzezření, které jsou ovšem díky kombinaci svého designu a funkcí, jež umožňují propojení s mobilním telefonem, ideálním společníkem pro každodenní použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Casio Edifice ECB 900DB-1C upoutají svým dynamickým vzhledem a propracovaným ciferníkem. Model klade důraz na dobrou přehlednost a snadnou ovladatelnost kvůli možnosti plného využití všech funkcí, které hodinky nabízejí. Mezi nejdůležitější bezesporu patří možnost synchronizace hodinek s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Propojení, ve spojení s použitím příslušné aplikace, umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas, nabízí možnost snadného nastavení duálního času výběrem jedné z 39 časových zón, nastavení až pěti denních alarmů. Mezi další užitečné funkce patří Phone finder - po stisknutí tlačítka hodinek se rozezní Váš telefon a vy jej tak snáze naleznete.  

Černý ciferník hodinek Casio Edifice ECB-900DB-1CER je zvýrazněn použitím kontrastních prvků bronzové barvy, které usnadňují orientaci - touto barvou jsou například vyvedeny ikony připojení telefonu k bluetooth, stavu nabití akumulátoru, přehledné uspořádání je dáno dobrým rozložením subciferníků a kombinací analogového a digitálního zobrazení informací. Displeje na pozici dvanácté a deváté hodiny jsou v základním režimu zobrazením dne/ vteřin, data, měsíce a ukazateli dalších informací v závislosti na aktuálně použitém režimu, subciferník na 5. hodině indikuje zvolený režim, stav nabití akumulátoru, zároveň je i tachymetrickým ukazatelem. Hodinky mohou být zajímavou volbou pro sportovce, jedince na cestách a fanoušky moderních technologií.
 
Hodinky disponují ukazatelem data, dne v týdnu, ukazatelem světových časů, časovačembudíkem, stopkami. Pouzdro i náramek hodinek jsou vyrobeny z nerezové oceli. Ciferník je osazen výraznými plastickými indexy umístěnými na pozice hodin, ručky jsou opatřeny luminiscencí a pro ještě lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách je možné využít dvojité LED osvětlení, kdy se po stisku tlačítka osvětlí jak analogová, tak digitální část ciferníku. Displej je chráněn minerálním sklíčkem. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat. Hodinky jsou opatřeny solárním napájením, při němž je akumulátor hodinek dobíjen světlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské
Záruka: 2 roky