Hodinky Casio Edifice EFS-560HR-1AER Honda Racing Limited Edition

Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: CASIO
10 990 Kč
Skladem (1 ks)

Casio Edifice EFS-560HR-1AER jsou posledním modelem z limitované edice F1 Honda Racing pro rok 2020, jsou spojením hodinářského a motoristického světa, svým designem v sobě snoubí dynamiku, vášeň pro rychlost a zápal pro závodění. Hodinky vznikly k příležitost výročí 20 let od založení řady Edifice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Casio Edifice EFS-560HR-1AER jsou hodinky vzešlé z partnerství společnosti Casio a závodního týmu F1 Honda Racing. Na spojení s týmem Honda Racing odkazuje logo na dýnku a číselníku. Použité barvy - černá a červená symbolizují okamžik, kdy jiskra zapálí palivo uvnitř válce motoru. Strukturovaný číselník připomíná asfaltový povrch, luneta je vyrobena z karbonu, který je v často využíván při stavbě monopostů. Střídající se červená a černá barva po obvodu číselníku připomíná obrubníky lemující trať.

Casio Edifice EFS 560HR-1A upoutají svým dynamickým vzhledem a propracovaným číselníkem připomínajícím závodní dráhu, jenž má hodinové pozice osazeny plastickými indexy. Disponují ukazatelem data na pozici čtvrté hodiny, u nějž potěší použití tmavého věnce s bílým potiskem a funkcí chronografu, jehož chod zobrazují dva přehledné subciferníky - čítač minut a vteřin. Stopky lze ovládat postranními tlačítky - horní stopky spouští a zastavuje, spodní resetuje naměřené hodnoty. S hodinkami lze měřit až třicetiminutové intervaly.
Pouzdro i náramek hodinek jsou vyrobeny z nerezové oceli. Výrazným prvkem pouzdra je karbonová luneta se zvýrazněným číslem 20. Přehledný černý číselník je chráněn safírovým sklíčkem s antireflexní vrstvou pro zlepšení čitelnosti na přímém světle. Ručičky hodinek jsou opatřeny luminiscenční vrstvou, zajišťující lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat. Předností hodinek je solární napájení, při němž je akumulátor hodinek dobíjen pomocí světla. Akumulátor má delší životnost než běžná baterie, čímž odpadá potřeba pravidelné 2 - 3leté výměny. Větší pouzdro o průměru 45,4 mm sedí výborně na zápěstí díky výšce pouhých 10,3 mm a velmi krátkým nožkám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské
Záruka: 2 roky