Casio G-Shock Original GM-110G-1A9ER

Neohodnoceno
Značka: CASIO
6 390 Kč –11 %
casio g shock original gm 110g 1a9er 207603 230188
6 390 Kč –11 % 5 690 Kč
Skladem (1 ks)

Po deseti letech od představení jednoho z nejúspěšnějších modelů G-Shock vůbec, GA-110, přišla jeho obroda v podobě modelu GM-110. Úspěch tohoto nástupce může předjímat i fakt, že si jej zvolil Eminem do svého klipu „Higher".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ono „M" v kódu hodinek bychom si mohli vyložit tímto způsobem: „metalized". Tedy, abych se vyjádřil česky, dostal tento model kovový plášť.

Na první pohled ale může zdání klamat, nejedná se totiž o kompletně ocelové pouzdro, s tím se u G-Shocků setkáme zřídka. Tento model má pouze ocelové šasi, pod nímž se skrývá, pro Casio typická, pryskyřice.

Stejně jako u modelu GA-110, i zde dokážeme na první dobrou určit, že se jedná o „stodesítky", a to díky číselníku, který svým rozdělením při troše fantazie připomíná českou vlajku. Nicméně celková velikost hodinek je oproti modelu GA o trošku menší.

Dokonce i funkcemi jsou oba modely více či méně stejné. Najdeme zde třeba stopky, odpočítávací stopky, alarm, plně automatický kalendář, prostě vše, co by měly správné G-Shocky mít. Najdeme ale i malé rozdíly. Stopky už mají přesnost „jen" 1/100 sekundy, odpočítávací stopky nemají funkci automatického opakování a chybí, pro géáčka, typický tachymetr.

Co naopak zůstalo zachováno je zvýšená odolnost proti magnetismu. A co se naopak dočkalo malého „vylepšení" je výdrž baterií (3 roky), luminiscenční ručičky, či řemínek, který má nově praktické rychloupínacích stěžejky.

Stopky (Chronograf) - Další funkce: 1. a 2. místo, Mezičas (Split) | Maximální kapacita: 1000 hodin | Přesnost stopek: 1/100 sekundy
Světové časy - Prohození domácího a světového času
Alarm - Další funkce: Snooze (odložení budíku),
Zvuková signalizace celé hodiny |
Počet a typ alarmu: 5x denní alarm
Automatický kalendář
Odpočítávací stopky - Maximální kapacita: 24 hodin | Minimální nastavitelný interval: Min. 1 minuta
Odolnost proti magnetismu
Odolnost proti nárazu
Osvětlení - Automatické osvětlení, LED
Tón tlačítek - Zvuk jde vypnout

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky