Casio Protrek PRW-2000-1ER

Akce
Neohodnoceno
Značka: CASIO
8 390 Kč –29 %
casio protrek prw 2000 1er 23440 1
8 390 Kč –29 % 5 990 Kč
Skladem (1 ks)

Pánské digitální hodinky Casio Sport PRW-2000-1ER jsou vyrobeny ze syntetické pryskyřice. Díky tomu disponují nízkou hmotností a při nošení jsou tudíž velmi pohodlné. Jsou vybaveny řadou pokročilých, zejména outdoorových a sportovních funkcí (viz níže). Pro jejich dynamický design a speciální funkce je ocení nejeden horal. S hodinkami Casio Protrek PRW-2000-1ER budete mít přehled o rozmarech přírody i na svých výpravách a navíc ušetříte místo v krosně. Několikagramové hodinky totiž zastoupí hned několik samostatných měřících přístrojů nezbytných pro každého dobrodruha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Casio PRW 2000-1 jsou modelem z řady Pro Trek, pro niž je typické použití funkcí spojených s pobytem v přírodě. Patří mezi ně například teploměr měřící ve škále -10 - 60°C, výškoměr do 10 000 m, kompas, barometr, indikace východu a západu slunce. Předností hodinek je solární napájení, při němž je akumulátor hodinek dobíjen pomocí světla a rádiově řízený čas.

Ciferník hodinek Casio Protrek PRW 2000-1 je chráněn minerálním sklíčkem a nabízí digitální zobrazení času, vedle něhož zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a spoustu dalších funkcí. Zajímavostí je použití duplexního displeje (dva displeje nad sebou, z nichž jeden je průhledný), které umožňuje lepší orientaci a signalizaci při využívání funkcí. Pouzdro hodinek, včetně řemínku, je vyrobeno ze syntetické pryskyřice, hodinky tak dosahují příjemné hmotnosti, pouhých 69 gramů. Díky průměru pouzdra 51 mm se řadí mezi rozměrově vetší hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky