Casio Protrek PRW-2500-1ER

Akce
Neohodnoceno
Značka: CASIO
8 390 Kč –26 %
casio protrek prw 2500 1er 25549 1
8 390 Kč –26 % 6 190 Kč
Vyprodáno

Pánské sportovní hodinky Casio PRW-2500-1ER jsou mají pouzdro i řemínek vyrobený ze syntetické pryskyřice. Díky tomuto materiálu jsou velmi lehké a při nošení rovněž pohodlné. Maji masivní konstrukci, která se na mohutném pánském zápěstí bude vyjímat. Designově výrobci hodinky pojaly velmi nadčasově, nejvíce ozvláštňující prvek pak tvoří luneta umístěná na svrchní části pouzdra, která udává přibližný směr. Hodinky disponují celou škálou zajímavých funkcí, které potěší zejména milovníky outdoroových aktivit a dobrodružství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Casio PRW 2500-1E  jsou modelem z řady Pro Trek, pro niž je typické použití funkcí spojených s pobytem v přírodě. Patří mezi ně například teploměr měřící ve škále -10 - 60°C, výškoměr do 10 000 m, kompas, barometr, indikace přílivu a odlivu, fáze měsíce, yacht timer (používáno ke startování regat). Předností hodinek je solární napájení, při němž je akumulátor hodinek dobíjen pomocí světla a rádiově řízený čas.

Ciferník hodinek Casio Protrek PRW 2500-1E je chráněn minerálním sklíčkem a nabízí digitální zobrazení času, vedle něhož zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a spoustu dalších funkcí. Zajímavostí je použití duplexního displeje (dva displeje nad sebou, z nichž jeden je průhledný), které umožňuje lepší orientaci a signalizaci při využívání funkcí. Pouzdro hodinek, včetně řemínku, je vyrobeno ze syntetické pryskyřice, hodinky tak dosahují příjemné hmotnosti, pouhých 83 gramů. Model Casio Protrek PRW 2500-1Eje navíc vybaven otočnou kompasovou lunetou. Díky průměru pouzdra 51 mm se řadí mezi rozměrově vetší hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat a potápět se.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky