Hodinky Casio G-Shock DW-5600SK-1ER Clear Skeleton Series

Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: CASIO
2 990 Kč –27 %
casio g shock original dw 5600sk 1er clear skeleton series 183941 203113
2 990 Kč –27 % 2 190 Kč
Vyprodáno

Hodinky G-Shock z dílny značky Casio jsou jako stvořené pro všechny pány žijící aktivním životem. Díky použitým materiálům jsou vysoce odolné proti nárazům, otřesům, a dokonce i proti magnetickému poli. Milovníci vodních sportů rozhodně ocení vodotěsnost až do 200 metrů, která umožňuje potápění s hodinkami na zápěstí. Připněte si na zápěstí doplněk, který dodá každému outfitu ten správný šmrnc, zároveň vám poslouží celou řadou funkcí:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Casio G-Shock DW 5600SK-1 jsou modelem ze série G-Shock Clear Skeleton Series, jež se rozhodla ozvláštnit své modely použitím průhledných a polprůhledných prvků, například, lunet, řemínků apod. Pro tuto sérii je také typické použití šedých prvků tvořících pouzdra a číselníky. Casio G-Shock DW 5600SK-1 mají digitální ciferník, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopkybudík a spoustu dalších funkcí. Disponují také funkcí rozsvícení displeje při aktivaci budíku, dokončení odpočtu, hodinovém signálu apod. Pouzdro hodinek, včetně řemínku, je pryžové a průhledné. Ciferník chrání minerální sklíčko. Díky průměru pouzdra 43 mm se řadí mezi rozměrově větší hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.

Modelová řada Casio G-Shock nabízí vhodné hodinky pro každého, kdo hledá kombinaci odolných, sportovních hodinek v atraktivním provedení, spojenými s bohatou nabídkou funkcí. Veškeré modely z této celosvětově populární řady jsou odolnější vůči otřesům a nárazům, než běžné hodinky. Prokazují navíc také zvýšenou odolnost vůči magnetickému poli.

  • Stopky: s přesností na 1/100 vteřiny a s maximální dobou chodu 24 hodin.
  • Odpočítávací stopky na intervalový trénink: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 24 minut. Po uplynutí nastaveného času zazní zvukový signál a hodinky začnou odpočítávat ten samý úsek – dokonalá funkce pro intervalový trénink.
  • 1× multifunkční alarm: na výběr máte z několika typů alarmů; nastavit si můžete denní alarm, měsíční alarm, alarm na datum, alarm upozorňující na čas v měsíci.
  • Hodinový signál: každou hodinu zazní zvukový signál.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky