Hodinky Casio G-Shock G-Squad GBD-100SM-1ER

Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: CASIO
4 190 Kč –7 %
K0053643
4 190 Kč –7 % 3 890 Kč
Na dotaz

Letošní novinkou Casia z řady G-Shock jsou hodinky GBD-100SM, které jsou díky své bohaté nabídce funkcí vhodné pro různé sportovní aktivity, ale i na běžné nošení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hodinky GBD-100SM neumí na rozdíl od GBD-H1000 monitorovat srdeční frekvenci, nemají zabudovanou GPS ani pokročilou funkci analýzy tréninku a data tréninkových protokolů jsou omezena na uplynulý čas, vzdálenost, tempo a množství spálených kalorií. I přesto mají cenově dostupnější GBD-100SM co nabídnout. Nechybí jim Bluetooth a s ním související funkce jako jsou notifikace emailů, hovorů či SMS zpráv a nalezení telefonu. Dalšími užitečnými funkcemi jsou akcelerometr zobrazující průměrnou rychlost na stanovenou vzdálenost, krokoměr nebo funkce zobrazení světového času v přibližně 300 městech. Disponují i standardním vybavením jako jsou stopky, timer, budík, kompletní kalendář, duální čas a samozřejmostí je vyšší odolnost vůči nárazům, otřesům a magnetickému poli.

Vodotěsnost 200 metrů umožňuje uživatelům kromě plavání také potápění a pohodlné nošení hodinek zajišťuje uretanový řemínek s trnovou sponou. Digitální LED displej je chráněn minerálním sklem odolným proti poškrábání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky