Hodinky Casio G-Shock G-Squad GBD-800LU-1ER Reflective Band

Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: CASIO
3 390 Kč –12 %
casio g shock g squad gbd 800lu 1er reflective band 186511 212006
3 390 Kč –12 % 2 990 Kč
Na dotaz

Casio G-Shock G-Squad GBD-800LU-1ER jsou pánské sportovní hodinky, svým majitelům nabízí velké množství funkcí společně s moderním designem. Právě kombinace funkcí, jež umožňují propojení s mobilním telefonem, dělá z hodinek ideálního společníka pro sport a volný čas.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Casio G-Shock G-Squad GBD-800LU-1ER jsou modelem ze série G-SQUAD Reflective Bandjež se rozhodla doplnit pryžové řemínky o reflexní prvky, zvyšující bezpečnost a viditelnost při použití za šera a v noci. Reflexní prvek může být nejen účelný, ale také modní. Model klade důraz na dobrou přehlednost a snadnou ovladatelnost pro možnost plného využití všech funkcí, které hodinky nabízejí. Mezi nejdůležitější bezesporu patří možnost synchronizace hodinek s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Propojení, ve spojení s použitím příslušné mobilní aplikace, umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas, nabízí možnost snadného nastavení duálního času výběrem jednoho z předdefinovaných 300 měst, nastavení denního alarmu, odpočtů pro intervalový trénink, správu denních aktivit za pomoci snadného přístupu k informacím o počtu kroků, na jejichž základě lze výpočíst spálené kalorie, splnění denního cíle a sledovat další tréninkové položky. Mezi další užitečné funkce patří Phone finder - po stisknutí tlačítka hodinek se rozezní Váš telefon a vy jej tak snáze naleznete.

Casio G-Shock G-Squad GBD 800LU-1 mají digitální číselník, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a mnohé další funkc. Novinkou je zabudovaný krokoměr a možnost propojení s telefonem skrze bluetooth, díky čemuž můžete snadno sledovat svou denní aktivitu. Pouzdro hodinek, včetně řemínku, je pryžové. Ciferník chrání minerální sklíčko. Lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách zajišťuje LED osvětlení displeje. Díky průměru pouzdra 48,6 mm se řadí mezi rozměrově vetší hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky