Hodinky Casio G-Shock G-Squad GBD-H1000-1A7ER

Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: CASIO
11 490 Kč –8 %
casio g shock g squad hr gbd h1000 1a7er 195302 215884 kopie
11 490 Kč –8 % 10 490 Kč
Na dotaz

G-Shocky, které po svém představení vzbudily obrovský rozruch. Aby taky ne, jedná se totiž o první „smart" G-Shocky se snímačem tepové frekvence vůbec.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GBD-H1000 se řadí mezi modely z kolekce G-Squad, nejde tedy o modely z profi řady Master of G, i tak ale v sobě mají obdivuhodné množství (nejen fitness) funkcí. Pouzdro má i na G-Shocky velký průměr 55mm, na výšku hodinky mají 20,4mm, pod rukáv košile se tedy opravdu neschovají. Hodinky také nabízejí solární napájení, které doplňuje klasickou nabíječku. I tak ale hodinky v režimu měření času vydrží oficiálně až 12 měsíců nebo 66 hodin při aktivním využívání dalších funkcí. Displej hodinek využívá technologii MIP LCD, která je známá už z Rangemanů GPR-B1000.

Z fitness funkcí zde nalezneme krokoměr, barometr / výškoměr, odhad hodnoty VO2 Max, výpočet spotřeby kalorií, akcelerometr a další. Co se týče přesnosti, hodinky si čas seřídí samy buďto po připojení k telefonu přes Bluetooth, nebo jsou schopny čas zkalibrovat pomocí GPS signálu. Po propojení s telefonem se dostupné funkce ještě rozšiřují a vše potřebné si jednoduše nastavíte nebo prohlédnete v aplikaci G-SHOCK MOVE. Hodinky jsou vodotěsné a odolné proti nárazu.

Funkce hodinek:

- 4 budíky
- Synchronizace času se smartphonem
- Krokoměr
- Bluetooth
- Datum
- Den v týdnu
- LED osvětlení ciferníku
- Časovač
- Automatický kalendář
- Smart notifikace
- Stopky
- Akcelometr
- Kompas
- Teploměr
- Výškoměr
- GPS navigace
- Světové časy
- Odhad hodnoty VO2max
- Indikátor nabití baterie
- Možnost nabíjení přes USB kabel
- Ukazatel rychlosti
- Ukazatel spotřeby kalorií
- Ukazatel srdečního tepu
- Možnost vypnutí zvuku tlačítek

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.101 kg