Hodinky Casio G-Shock Mudmaster GG-B100BTN-1AER Carbon Core Guard Burton Limited Edition

Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: CASIO
11 990 Kč –13 %
casio g shock mudmaster gg b100btn 1aer carbon core guard burton limited edition 188877 216187
11 990 Kč –13 % 10 490 Kč
Skladem (1 ks)

Casio G-Shock Mudmaster GG-B100BTN-1AER jsou modelem vytvořeným ve spolupráci se značkou Burton, která je známa díky svému kvalitnímu snowboardovému vybavení. Modely Mudmaster se cítí být jako doma v tvrdých a nepříznivých přírodních podmínkách, svým majitelům nabízí velké množství funkcí, moderní design, to vše zastřešené vysokou odolností, která je podpořena novou konstrukcí pouzdra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Casio G-Shock Mudmaster GG B100BTN-1A přichází, jak už jsme u řady zvyklí, se zpracováním, díky němuž hodinky obstojí i v těch nejtěžších podmínkách. Vynikají odolností proti vodě, blátu, prachu, nízkým teplotám a nárazům. Vysoká odolnost je zajištěna novou konstrukcí pouzdra Carbon Core Guard. To je vyrobeno z pryskyřice, vyztužené a zpevněné uhlíkovými vlákny, pro zvýšení odolnosti jsou nově použita kovová tlačítka s membárnou, chránící model před průnikem nečistot. Vše završuje dvouvrstvé dýnko - klasické ocelové je kryto pryskyřičným, vyztuženým skelnými vlákny, které posouvá odolnost proti nárazům zase o krok dál. Nová konstrukce dovoluje vytvořit kompaktnější a lehčí celek. Použití karbonu výrobce přiznává nejen v názvu série, ale také na samotných hodinkách, u nichž je karbonová luneta kryta průhlednou vrtsvou pryskyřice.
Tyto mudmastery jsou vybaveny čtveřicí senzorů, tzv. Quad sensor, zahrnujícími základní funkce důležité pro pobyt v přírodě - kompasvýškoměrbarometrteploměr a nově přibyl také krokoměr. Hodinky mají kombinovaný, analogový a digitální ciferník, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopkybudík a mnohé další funkce, které využijete zejména v přírodě a mezi něž lze řadit například kompas ukazující magnetický sever, teploměr měřící ve škále -10 - 60°C, časy východu a západu slunce a informace spojené s použitím těchto funkcí. Neopomenutelná je možnost synchronizace hodinek s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Propojení, ve spojení s použitím příslušné mobilní aplikace, umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas, nabízí možnost snadného nastavení duálního času výběrem jednoho z 38 časových pásem, nastavení denního alarmu apod., ale také zobrazí údaje o spálených kaloriích, záznam aktivity, při jejíž aktivaci se automaticky ukládají informace o trase a jejím profilu, které lze pak zobrazit na mapě. Díky této funkci můžete aktivitu také snadno dokumentovat pomocí fotografií, které k ní jsou automaticky přiřazeny. Za zmínku stojí i ukazatel polohy, díky němuž vidíte směr a vzdálenost k dříve uloženému, například výchozímu bodu.
Kompozitové pouzdro hodinek, je doplněno o pryžový řemínek s motivy zasněžené hory. Pryž vyniká vysokou odolností a dlouhou životností, díky použitým materiálům hodinky dosahují příjemné hmotnosti pouhých 96 gramů. Ciferník chrání vypouklé minerální sklíčko, chráněné pouzdrem a jeho lunetou. Pro snadnou čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybaveny ručkami a body na hodinových pozicích s luminiscenční vrstvou a dvojitým LED osvětlením. Digitální displej, situovaný do spodní části číselníku, ukazuje aktuálně zvolený režim a informace o nastvení hodinek. Díky průměru pouzdra 53,1 mm se řadí mezi velké hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.

Hodinky jsou dodávány ve speciální krabičce s logem Burton a motivem zasněžené krajiny.

BURTON je výrobcem snowboardů a snowboradového vybavení se sídlem ve Vermontu v USA. Společnost byla založena v roce 1977 a za 43 let se stala největší snowboardovou značkou na světě. Se značkou Burton se pojí jména největších snowboardových hvězd, jako například Shauna Whitea, vítěze zlatých medailí závodů U-rampy mužů na olympijských hrách v Turíně 2006, Vancouveru 2010 a v Pchjongčchangu v roce 2018.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky