Ecofilm MHF 12

Neohodnoceno
Značka: Fenix
274 Kč
Skladem

Elektrická topná folie pod zrcadlo, 252 x 274 mm.

Folie zahřívá zrcadlo a brání tak jeho zamlžení. Na folii je nanesena tenká vrstva lepidla, kterým se folie nalepí na zadní stranu zrcadla. Přívodní kabel (délka 1m; oválný průřez 5x3mm) je v místě napojení na folii opatřen plastovou krytkou (tloušťka 6mm) V místě připojení musí být pod zrcadlem vytvořen prostor pro krytku a vyvedení vodiče. Přívodní vodič není ukončen zástrčkou, aby jej bylo možné dle potřeby protáhnout např. stěnou skříňky nebo husím krkem.
Folie se obvykle připojí na osvětlení zrcadla (230V), možné je ale i jiné spínání - samostatný vypínač, časový spínač, pohybové čidlo, apod. Cca 1-2 minuty po zapnutí se odmlží plocha zrcadla odpovídající velikosti topné folie a postupně se zvětší až cca 10cm přes obrys folie.

U lepených zrcadel zvolte velikost folie tak, aby po obvodu zůstal dostatečný okraj pro přilepení zrcadla (k topné folii tmel nepřilne). Větší/těžší zrcadla doporučujeme opatřit fixačním rámem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti výrobku:
Rozměry balení: 252 x 0.5 x 274 (mm)
Hmotnost balení: 0.096 (kg)
Napájecí napětí: 230 V / 50 Hz
Krytí: IP 44
Umístění: Na zadní stranu zrcadla
Návod k použití: http://www.fenixgroup.cz/sites/default/files/n074.pdf
Třída izolace: II.
Termostat: Ne
Délka kabelu: 1 m
Příkon: 12,5 W
Měrný výkon / délka studených konců: 200 W/m² / -
Kontrolka chodu: Ne
Vypínač: Ne
Rozměr výrobku: 252 x 274 (mm)
Hmotnost netto: 0.026000

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení