Hodinky Casio G-Shock G-Steel GST-B300SD-1AER Carbon Core Guard

Akce Novinka
1 hodnocení
Značka: CASIO
10 290 Kč –2 %
casio g shock g steel gst b300sd 1aer carbon core guard 207597 230179
10 290 Kč –2 % 9 990 Kč
Na dotaz

Hodinky Casio G-Shock z řady G-Steel GST-B300SD-1AER jsou pánským modelem vynikajícím pro G-Shock typickou vysokou odolností, která je podpořena novou konstrukcí pouzdra. Vyznačují se multifunkčností a moderním designem. Solární pohon a možnost propojení s vaším telefonem přes Bluetooth dělá z hodinek ideálního společníka pro sport a volný čas.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Casio G-Shock GST B300SD-1A mají kombinovaný ciferník (analogový a digitální), který zobrazuje datum, den v týdnu, stopkybudík a mnohé další funkce, které využijete zejména při sportu. Digitální displej, situovaný do vrchní části číselníku a subciferník na pozici 6. hodiny ukazují aktuálně zvolený režim a informace o nastavení hodinek. Vysoká odolnost pouzdra je zajištěna novou konstrukcí Carbon Core Guard. To je vyrobené z pryskyřice, vyztužené a zpevněné uhlíkovými vlákny, speciální je také konstrukce kovových tlačítek, chránící model před průnikem nečistot. Zmíněná kombinace dovoluje vytvořit kompaktnější a lehčí celek.
Pouzdro hodinek, které je kombinací oceli a plastu, je ocelovým náramkem. Ciferník chrání minerální sklíčko. Lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách zajišťuje aplikace luminiscenční vrstvy na ručky, vedle toho jsou hodinky vybaveny dvojitým LED osvětlením displeje. Průměr pouzdra 50 mm řadí Casio GST-B300SD-1AER mezi větší hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat a oddávat se potápění bez dýchacích přístrojů. Díky solárnímu pohonu, při němž je akumulátor hodinek dobíjen přírodním a umělým světlem, odpadá potřeba pravidelné výměny baterie, životnost akumulátoru se pohybuje kolem 7 - 10 let. Neopomenutelná je možnost synchronizace hodinek s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Propojení, ve spojení s použitím příslušné mobilní aplikace, umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas, nabízí možnost snadného nastavení duálního času výběrem jednoho z předdefinovaných 300 měst, nastavení denního alarmu
či provést korekci polohy ruček. Mezi další užitečné funkce patří Phone finder - po stisknutí tlačítka hodinek se rozezní Váš telefon a vy jej tak snáze naleznete. Právě kombinace funkcí, jež umožňují propojení s mobilním telefonem, dělá z hodinek ideálního každodenního společníka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hodinky
Záruka: 2 roky