STARLON 6 (balení 5 m²)

Neohodnoceno
Značka: Fenix
340 Kč
Skladem
Izolace pod plovoucí podlahy s topnou folií Ecofilm - tloušťka 6 mm
Podložka z extrudovaného polystyrenu je určena pod laminátové a dřevěné plovoucí podlahy systém pero/drážka, vyhřívané topnou folií ECOFILM. Izolace vyrovnává drobné nerovnosti podkladu, tlumí kročejový hluk a brání tepelnému toku z topné folie do podkladního betonu. Současně umožňuje zapuštění připojovacích konektorů i přívodních vodičů. S výjimkou kombinace s krycí deskou HEAT-PAK je podložka STARLON nevhodná pro měkké podlahové krytiny (koberce, lina, PVC).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické parametry:

  • objemová hmotnost 33 ±5 kg/m³
  • součinitel tepelné vodivosti 0,0298 W/m.K [10°C]
  • nasákavost ≤0,08%
  • odolnost proti zatížení 17,1 t/m²
  • kročejový útlum 17 dB
  • dynamická tuhost 325 MN.m³
  • v balení 10x deska 0,5 x 1,0m


Doporučená skladba: nosná podlaha, podložka STARLON, topná folie ECOFILM, polyetylenová folie tl. 0,25mm, plovoucí podlaha.

Pokládka vyrovnávací podložky STARLON a podlahových lamel se standardně provádí souběžně, chůze po nezakryté podložce je zakázaná. Instalace topných fólií ECOFILM souběžnou instalaci znemožňuje, proto k pohybu po podložce nezakryté podlahovými lamelami vždy používejte ochranné roznášecí desky (např. polystyrenové desky tl. min. 3 cm).

UPOZORNĚNÍ: U některých typů podlah, zejména s lamelami tl. <9mm, výrobce zakazuje použití vyrovnávacích podložek tl. >3mm. Před objednáním STARLON 6mm si ověřte, zda Vámi vybraná podlahová krytina může být instalována na tento typ podložky.

Vlastnosti výrobku:
Rozměry balení: 500 x 1000 x 60 (mm)
Hmotnost balení: 1 (kg)
Návod k použití: http://www.fenixgroup.cz/sites/default/files/tech_list_starlon.pdf
Šířka / délka / plocha: 0,5 m / 1 m / 0,5 m² (1 deska)
Hmotnost netto: 0.175000

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlahové izolace
Hmotnost: 1.1 kg