Hodinky Casio Edifice ECB-10HR-1AER Honda Racing x Edifice 20th Anniversary Limited Edition

Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: CASIO
8 290 Kč –3 %
casio edifice ecb 10hr 1aer honda racing x edifice 20th anniversary limited edition 206910 227474
8 290 Kč –3 % 7 990 Kč
Na dotaz

Hodinky Casio Edifice ECB-10HR-1AER jsou posledním modelem z limitované edice F1 Honda Racing pro rok 2020, jsou spojením hodinářského a motoristického světa, svým designem v sobě snoubí dynamiku, vášeň pro rychlost a zápal pro závodění. Disponují kombinovaným analogovým a digitálním ciferníkem a celou řadou užitečných funkcí, zabalených do atraktivního, moderně vyhlížejícího pouzdra. Umožňují propojení s mobilním telefonem, čímž se stávají ideálním společníkem pro každodenní použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Casio Edifice ECB-10HR-1AER jsou hodinky vzešlé z partnerství společnosti Casio a společnosti Honda Racing, která poskytuje motory závodnímu týmu F1 Scuderia AlphaTauri. Na spojení s týmem Honda Racing odkazuje logo na dýnku a číselníku a přezce řemínku. Použité barvy - černá a červená symbolizují okamžik, kdy jiskra zapálí palivo uvnitř válce motoru.  
Casio Ediface ECB 10HR-1A 
disponují kombinovaným ciferníkem (analogový a digitální) a kladou důraz na dobrou přehlednost a snadnou ovladatelnost kvůli možnosti plného využití všech funkcí, které nabízejí. Mezi nejdůležitější bezesporu patří možnost synchronizace hodinek s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Propojení, ve spojení s použitím příslušné aplikace, umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas bez nutnosti stisku jediného tlačítka, nabízí možnost snadného nastavení data, dne, duálního času výběrem jedné z 38 časových zón, nastavení až pěti denních alarmů. Dokáží vám připomenout důležité události z vašeho kalendáře a včas vás tak upozorní na důležité pracovní a soukromé schůzky. Mimoto lze pomocí hodinek záznamy také spravovat. S hodinkami lze měřit až 24hodinové intervaly. Mezi další užitečné funkce patří Phone finder - po stisknutí tlačítka hodinek se rozezní Váš telefon a vy jej tak snáze naleznete.

Ocelové pouzdro hodinek s černou PVD úpravou povrchu je doplněno červeným koženým řemínkem. Nejvýraznějším prvkem pouzdra je osmiboká luneta s minutovým značením a červeně zvýrazněnou číslicí 20, odkazující na 20. výročí řady chronografů řady Edifice. Černý číselník se vzorem karbonu je chráněn safírovým sklíčkem s antireflexní vrstvou. Pro lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybaveny ručkami s luminiscenční vrstvou a dvojitým LED osvětlením. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat. Díky průměru pouzdra 48,5 mm se řadí mezi velké hodinky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské
Záruka: 2 roky