Hodinky Casio Edifice ECB-20AT-2AER Scuderia Alphatauri 2020 Limited Edition

Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: CASIO
8 290 Kč
Na dotaz

Hodinky Casio Edifice ECB-20AT-2AER jsou posledním modelem z limitované edice F1 Scuderia AlphaTauri pro rok 2020, jsou spojením hodinářského a motoristického světa, svým designem v sobě snoubí dynamiku, vášeň pro rychlost a zápal pro závodění. Disponují kombinovaným analogovým a digitálním číselníkem a celou řadou užitečných funkcí, zabalených do atraktivního, moderně vyhlížejícího pouzdra. Umožňují propojení s mobilním telefonem, čímž se stávají ideálním společníkem pro každodenní použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Casio Ediface ECB 20AT-2A jsou hodinky vzešlé z partnerství společnosti Casio a závodního týmu F1 Scuderia AlphaTauri (nový název pro tým Scuderia Toro Rosso). Na spojení s týmem Scuderia AlphaTauri odkazuje nejen logo na číselníku, řemínku, sponě a dýnku, ale i použité barvy - bílá v kombinaci s tmavě modoru a se světle modrými prvky. Zvýrezněné číslo 20 na lunetě je oslavou dvaceti let od vzniku řady Edifice. Casio ECB-20AT-2AER disponují kombinovaným číselníkem (analogový a digitální) a kladou důraz na dobrou přehlednost a snadnou ovladatelnost kvůli možnosti plného využití všech funkcí, které nabízejí. Mezi nejdůležitější bezesporu patří možnost synchronizace hodinek s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Propojení, ve spojení s použitím příslušné aplikace, umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas, nabízí možnost snadného nastavení data, dne, duálního času výběrem jedné z 38 časových zón, nastavení až pěti denních alarmů. S hodinkami lze měřit až 24 hodinové intervaly, zaznamenávat data až dvouset kol. Mezi další užitečné funkce patří Phone finder - po stisknutí tlačítka hodinek se rozezní Váš telefon a vy jej tak snáze naleznete.

Ocelové pouzdro doplňuje modrý kožený řemínek. Dvoubarevný číselník s modrými prvky je chráněn minerálním sklíčkem. Pro lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybaveny ručkami s luminiscenční vrstvou a dvojitým LED osvětlením ciferníku. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat. Díky průměru pouzdra 46 mm se řadí mezi velké hodinky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské
Záruka: 2 roky