Hodinky Casio Edifice ECB-20DB-1AEF

Neohodnoceno
Značka: CASIO
4 390 Kč –9 %
casio edifice ecb 20db 1aef 209118 257026
4 390 Kč –9 % 3 990 Kč
Na dotaz

Sportovně, až závodně zaměřený model, který vznikal ve spolupráci se závodníky a dalšími členy závodních týmů. Zní Vám to povědomě? To je docela dost možné. Jedná se totiž o nástupce modelu ECB-10, který se nesl v totožném duchu. Narozdíl od svého předchůdce ale model ECB-20 vsadil na klasičtější, kulatý desgin pouzdra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

tejně jako u modelu ECB-10, i tady najdeme 2 digitální displeje a chytré analogové ručičky, které se samy uklidí pokud s digitálními displeji zrovna pracujete. Jelikož je model závodně zaměřen, nemůžou chybět pořádné stopky! Ty měří s přesností až 1/1000 sekundy a mají kapacitu 24 hodin. Nechybí samozřejmě ani záznam času kola. Celkem si můžete zaznamenat až 200 časů kola a ty si pak prohlédnout v mobilní aplikaci EDIFICE Connected. Model tak samozřejmě ctí motto značky Edifice, tedy Speed and Intelligence.

Jak už jste asi pochopili, hodinky jsou vybaveny technologií Bluetooth. Stejně jako u předchůdce ECB-10, tak i tady najdeme možnost propojení hodinek s kalendářem. Hodinky tak dokáží upozornit třeba na blížící se schůzku. Další velmi užitečnou funkci ocení ti, kdo často cestují. Hodinky si totiž po propojení s telefonem automaticky aktualizují čas pro časovou zónu, ve které se zrovna nacházíte. Pokud tedy přiletíte do země, kde je jiný čas než jaký jste měli na hodinkách nastavený, dokáží ho automaticky upravit. Není tak nutné s hodinkami nijak manipulovat.

 Pohon

Pohon Bateriový Quartz
Strojek 5638
Přesnost chodu v sekundách ±15 s / měsíc
Přesnost měření stopek 1/1000 sek.

 Ciferník a pouzdro

Rozměr pouzdra 46 mm
Výška pouzdra 12,5 mm
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál pouzdra Ušlechtilá ocel
Materiál sklíčka Minerál
Ciferník Kombinovaný
Barva číselníku Černá

 Řemínek

Materiál pásku Ušlechtilá ocel
Spona Ano
Barva náramku Stříbrná

 Funkce

Budík Ano
Datum Ano
Duální čas Ano
Podsvícení Ano
Stopky Ano
Ukazatel dne v týdnu Ano
Funkce Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení, Bluetooth, Duální čas / GMT, Světové časy
Baterie Ano
Luminiscence Ručičky
Další funkce Odpočet, Světové časy, Režim 12/24, Hodinové upozornění, Automatický kalendář (do roku 2099), Tón on/off, Propojení s telefonem přes Bluetooth

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské
Záruka: 2 roky