Hodinky Casio BABY-G BGA 220-4A

Akce
Neohodnoceno
Značka: CASIO
3 990 Kč –27 %
casio bga 220 4a
3 990 Kč –27 % 2 890 Kč
Na dotaz

Hodinky Casio Baby-G BGA 220-4A jsou dámské sportovní hodinky, které disponují bohatou výbavou, vysokou odolností a atraktivním vzhledem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Casio Baby-G BGA 220-4A jsou novinkou ze série Beachside Glamping Series, pro něž je specifické použití ocelové polygonální lunety, plastických indexů v barvě lunety a speciálních funkcí. Casio Baby-G BGA 220-4A mají kombinovaný ciferník (analogový a digitální), který zobrazuje datumstopkybudík. Z funkcí typických pro tuto modelovou řadu lze jmenovat teploměr, indikaci přílivu a odlivu (subciferník na pozici 6) či zobrazení "stáří" měsíce, vycházejícího z měsíční fáze trvající 29,5 dne.
Pouzdro hodinek, včetně řemínku, je pryžové. Ciferník chrání minerální sklíčko. Díky průměru pouzdra 45 mm se řadí mezi rozměrově větší dámské hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200M - vhodné na plavání a potápění.

Modelová řada Casio Baby-G nabízí vhodné hodinky pro každou ženu, hledající kombinaci odolných, sportovních hodinek v atraktivním provedení, ve spojení s bohatou nabídkou funkcí. Veškeré modely z této celosvětově populární řady jsou oproti běžným hodinkám odolnější vůči otřesům a nárazům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky