Casio G-Shock Mudmaster GWG-100-1A8ER

Akce
Neohodnoceno
Značka: CASIO
8 290 Kč –12 %
casio g shock mudmaster gwg 100 1a8er 160623 182739
8 290 Kč –12 % 7 290 Kč
Na dotaz

Hodinky Casio G-Shock Mudmaster GWG 100-1A8 jsou hodinky, které se cítí být jako doma v tvrdých a nepříznivých přírodních podmínkách, svým majitelům nabízí velké množství funkcí,  moderní design, to vše zastřešené vysokou odolností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Casio G-Shock Mudmaster GWG 100-1A8 přichází, jak už jsme u řady zvyklí, se zpracováním, díky němuž hodinky obstojí i v těch nejtěžších podmínkách. Vynikají odolností proti vodě, blátu, prachu, nízkým teplotám a nárazům. Jsou vybaveny základními funkcemi zajišťujícími bezproblémový chod - solárním napájením a rádiově řízeným strojkem. Mají kombinovaný, analogový a digitální ciferník, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a další funkce, které využijete při sportu i každodenním životě. Plastové pouzdro hodinek, je doplněno o pryžový řemínek vynikající vysokou odolností a dlouhou životností, díky použitým materiálům hodinky dosahují příjemné hmotnosti pouhých 88 gramů. Ciferník chrání minerální sklíčko. Pro snadnou čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybaveny ručkami a body na hodinových pozicích s luminiscenční vrstvou a LED osvětlením. Digitální subciferníky, ukazují aktuálně zvolený režim a nastavení. Díky průměru pouzdra 54,9 mm se řadí mezi velké hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.

Vlastnosti:

Odolnost proti nárazům, nízkým teplotám, vodě, prachu

Solární napájení

Rádiem řízený čas v Evropě, Americe a Asii

LED osvětlení displeje

Stopky, odpočet

Světový čas - výběr z 31 časových pásem

Dobře čitelný reverzní displej

Alarm, opakovaný alarm

Automatický kalendář

Upozornění na nízký stav baterie

Vodotěsnost do 200 m

Modelová řada Casio G-Shock nabízí vhodné hodinky pro každého, kdo hledá kombinaci odolných, sportovních hodinek v atraktivním provedení, spojenými s bohatou nabídkou funkcí. Veškeré modely z této celosvětově populární řady jsou odolnější vůči otřesům a nárazům, než běžné hodinky. Prokazují navíc také zvýšenou odolnost vůči magnetickému poli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky