Casio G-Shock Original GA-2000-1A2ER Carbon Core Guard

Akce
Neohodnoceno
Značka: CASIO
3 490 Kč –11 %
casio g shock original ga 2000 1a2er carbon core guard 182080 199261
3 490 Kč –11 % 3 100 Kč
Na dotaz

Hodinky Casio G-Shock GA 2000-1A2 jsou hodinky, které se cítí být jako doma ve městě i v nepříznivých podmínkách, svým majitelům nabízí velké množství funkcí, moderní design a materiály, to vše zastřešené vysokou odolností.

Casio G-Shock GA 2000-1A2 přichází, jak už jsme u řady zvyklí, se zpracováním, díky němuž hodinky obstojí i vystavení ztíženým podmínkám. Nyní však přidávají nový vzhled pouzdra blízký sportovnímu městskému stylu a možnost přizpůsobení aktuálnímu outfitu a náladě snadnou vyměnou řemínků. Hodinky mají kombinovaný, analogový a digitální ciferník, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a spoustu dalších funkcí, které využijete při sportu a volném čase. Plastové pouzdro hodinek vyztužené uhlíkovými vlákny s dvojitým dýnkem je nyní lehčí a ještě odolnější. Doplněno je pryžovým řemínkem vynikajícím vysokou odolností a dlouhou životností, nově bez pevné koncovky, díky čemuž hodinky lépe sedí na ruce. Snadnou výměnu řemínků zajistí rychlostěžejky. Použité materiály pomohly snížit váhu hodinek na pouhých 64 gramů. Ciferník chrání minerální sklíčko. Pro snadnou čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybaveny dvojitým LED osvětlením, kdy se po stisku tlačítka osvětlí jak analogová, tak digitální část ciferníku. Na pozici deváté hodiny je umístěn subciferník, ukazující aktuálně zvolený režim. Díky průměru pouzdra 48,7 mm se řadí mezi vetší hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plastové pouzdro vyztužené uhlíkovými vlákny

Dvojité dýnko

Odolnost proti nárazu

Dvojité LED osvětlení displeje

Automatický kalendář

Stopky, odpočet

Alarm

Světový čas - výběr z 31 časových pásem

Dobře čitelný reverzní displej

Snadno vyměnitelné řemínky

Nové uchycení řemínků, díky němuž hodinky lépe sedí na zápěstí

Nízká váha

Vodotěsnost do 200 m

Modelová řada Casio G-Shock nabízí vhodné hodinky pro každého, kdo hledá kombinaci odolných, sportovních hodinek v atraktivním provedení, spojenými s bohatou nabídkou funkcí. Veškeré modely z této celosvětově populární řady jsou odolnější vůči otřesům a nárazům, než běžné hodinky. Prokazují navíc také zvýšenou odolnost vůči magnetickému poli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky