Hodinky Casio G-Shock DW 5600SMB-4ER SUPER MARIO

Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: CASIO
3 890 Kč –10 %
ff5c4bc1ef28b9ecb2a34be14cb5880a
3 890 Kč –10 % 3 500 Kč
Skladem (1 ks)

Casio G-Shock DW-5600SMB-4ER Super Mario Bros. jsou sportovní hodinky, nabízející vysokou odolnost a množství funkcí. Jedná se o léty prověřený a oblíbený model s digitálním displejem, přicházející nyní jako speciální kolekce vytvořená ve spolupráci s Nintendo Co., Ltd. v úpravě odkazující na legendární hru SUPER MARIO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když Nintendo Co., Ltd. v roce 1985 vydalo hru Super Mario, uchvátila velmi rychle nespočet fanoušků mezi dětmi i dospělými. Série her Super Mario se celosvětově prodalo více než 400 milionů kopií, přičemž si všechny postavičky získaly srdce fanoušků nejen v Japonsku, ale po celém světě.

Casio G-Shock DW 5600SMB-4 Super Mario Bros. má červený bezel představující Maria, se zlatými nápisy coby zlaté mince nalezené ve hře. Na světle modrém rámečku displeje je nápis Super Mario Bros. a vyveden ve známém fontu hry, zdobí jej také zelený krunýř želvy Koopa Troopa. Po aktivaci podsvícení vás překvapí obrázek skákajícího Maria s „1UP“, což znamená získaný život navíc. Hnědý řemínek je potištěn vzorem 8bitových obrázků ze hry a z dálky působí dojmem digitální kamufláže. Červené očko řemínku nese symbol koruny, představující 10 životů. Na dýnku najdete postavičky Maria a želvy Koopa Troopa.

Casio G-Shock DW-5600SMB-4ER mají digitální displej, který zobrazuje datum, den v týdnu, odpočetstopkybudík a další funkce. Disponují také funkcí rozsvícení displeje při aktivaci budíku, dokončení odpočtu, hodinovém signálu apod. Pouzdro hodinek, včetně řemínku, je pryžové a průhledné. Ciferník chrání minerální sklíčko. Díky průměru pouzdra 43,8 mm se řadí mezi rozměrově větší hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.

Budík Ano
Datum Ano
Podsvícení Ano
Stopky Ano
Ukazatel dne v týdnu Ano
Funkce Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení, Automatický kalendář
Baterie Ano
Další funkce Režim 12/24, Automatický kalendář, Odpočítávací stopky, Rozsvícení displeje při alarmu ad.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky