Hodinky Casio G-Shock FROGMAN GWF-A1000APF-1AER LIMITED EDITION 30th

Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: CASIO
28 490 Kč
Na dotaz

G-SHOCK Master z rodiny G FROGMAN slaví své 30. výročí uvedením hodinek GWF-A1000APF-1A Frogman v lednu 2023, limitované edice hodinek inspirovaných jedovatou žábou. Vícebarevná karbonová luneta, vyřezaná ze základního materiálu barevných uhlíkových a skleněných vláken laminovaných do náhodných vzorů, evokuje tajemné odstíny tohoto vzácného druhu barevného jedu Dart Frog žijícího v jihoamerické Amazonii. Žádné dva rámy nejsou přesně stejné, což odráží vzácnost druhu žáby a také jde o zajímavou investici do opravdu originálních hodinek s jedinečnosti každého vyrobeného kusu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

GWF-A1000APF-1A se může pochlubit řadou funkcí, včetně odolnosti proti otřesům, vodotěsnosti ISO Diver 200M, magnetické odolnosti, Tough Solar power, vícepásmové 6 automatické korekce rádiového času, mobilního připojení Bluetooth, safírového sklíčka s antireflexní vrstvou, potápěčský režim s měřením času ponoru a povrchového intervalu (s pamětí na 30 záznamů), grafem přílivu a odlivu, duálním časem, stopkami, 24hodinovým odpočítávacím časovačem, denním alarmem a LED světlem s dosvitem. Hodinky mají rozměry 56,7 x 51,7 x 19,7 a váží 110 gramů.

Kombinace barevného rámečku a průsvitného uretanového pásku reprodukuje vzhled a pocit vody milující jedovaté žáby. Pásek je potištěn polarizovaným inkoustem, aby evokoval skvrnitý vzor žáby, dotek opakující se na zadní straně pouzdra s ikonickou postavou žabky, která je přetvořena jako žába jedovatá šipka.

Řada FROGMAN byla poprvé uvedena na trh v roce 1993 a od té doby se stala ikonickou součástí rodiny G-SHOCK. Pokračuje ve vývoji a inovacích, pravidelně jsou uváděny nové modely, z nichž každý obsahuje nejnovější technologie a designové prvky. Hodinky FROGMAN jsou známé svým jedinečným a osobitým designem, často inspirovaným vodním životem a dalšími mořskými tématy.

Závěrem lze říci, že GWF-A1000APF-1A jsou jedinečné a stylové hodinky, které jsou ideální pro potápěče, mají širokou škálu funkcí a jedinečný design. Je to přiměřená pocta 30. výročí rodiny G-SHOCK Master of G FROGMAN

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky