Hodinky Casio G-Shock G-Lide GBX-100KI-1ER Fire Kanoa Igarashi Limited Edition

Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: CASIO
5 590 Kč –5 %
casio g shock original g lide gbx 100ki 1er kanoa igarashi limited edition 217342 273082
5 590 Kč –5 % 5 300 Kč
Skladem (1 ks)

Model GBX-100 z roku 2020 spadá do kolekce G-Lide, která je známá, jako řada pro surfaře.

Designově hodinky vychází ze vzhledu prvních G-Shocků, který nápadně připomíná osmihranná luneta. Ta je vyrobena z kartáčované oceli, která hodinkám v kombinaci s pryskyřicovým pouzdrem dodává ten pravý drsný vzhled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už na první pohled zaujmou hodinky displejem, který je jiný, než jsme běžně u digitálek zvyklí. Jedná se o tzv. MIP neboli "memory in pixel" displej, který je výborně čitelný za všech podmínek. Ten se většinou používá spíše u chytrých hodinek. Ale i GBX-100 by se daly tak trochu považovat za "smartwatche". Hodinky jsou totiž vybaveny technologií Bluetooth, díky čemuž se mohou propojit s chytrým telefonem skrze aplikaci G-SHOCK MOVE. Ta může velice usnadnit veškeré nastavování hodinek. Můžete si v ní nastavit vše od času po vibrační upozornění.

Zároveň ale s hodinkami můžete také sportovat, a veškeré vaše aktivity se ukládají právě do zmíněné aplikace. Navíc díky propojení s telefonem dokáží hodinky zobrazit různé notifikace, jako třeba upozornění na příchozí zprávy, či hovor.

Mezi typickými surfařkými funkcemi nemůže chybět graf přílivu a odlivu, časy vysokých a nízkých vln, fáze měsíce či čas východu a západu slunce. Tyto údaje si můžete nechat zobrazit až pro 3300 lokací po celém světě.

Fáze měsíce
Stopky (Chronograf) - Další funkce: Čas kola (Lap time), Mezičas (Split) | Maximální kapacita: 100 hodin | Přesnost stopek: 1 sekunda
Světové časy
Alarm - Další funkce: Snooze (odložení budíku), Vibrační alarm | Počet a typ alarmu: 4x denní alarm
Automatický kalendář
Odpočítávací stopky - Další funkce: Automatické opakování, Intervalové měření | Maximální kapacita: 1 hodina | Minimální nastavitelný interval: Min. 1 sekunda
Příliv a odliv
SENZORY
Akcelerometr
Krokoměr
KOMUNIKAČNÍ TECHNOLOGIE
Bluetooth - Režim letadlo
KONSTRUKCE
Odolnost proti nárazu
OSTATNÍ FUNKCE
Osvětlení - Automatické osvětlení, LED
Smart notifikace
Vibrační upozornění
Výpočet spotřeby kalorií
Tón tlačítek
Ukazatel rychlosti

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky