Hodinky Casio G-Shock G-Steel GST-B100GA-1AER

Neohodnoceno
Značka: CASIO
9 190 Kč –10 %
casio g shock g steel gst b100ga 1aer luxury military series 212170 251273
9 190 Kč –10 % 8 190 Kč
Na dotaz

Hodinky Casio G-Shock z řady G-Steel GST-B100GA-1AER jsou pánským modelem vynikajícím pro G-Shock typickou vysokou odolností, která je podpořena konstrukcí pouzdra s kovovými a karbonovými prvky, poháněným solární energií a propojitelným s vaším telefonem přes Bluetooth. Vyznačují se multifunkčností a moderním designem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Casio G-Shock GST B100 mají černý analogový číselník s výraznými oranžovými prvky, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopkybudík a mnohé další funkce, které využijete zejména při sportu. Použité subciferníky ukazují aktuálně zvolený režim, duální čas, informace o nastvení hodinek a indikují úroveň nabití akumulátoru. Vysoká odolnost pouzdra je zajištěna konstrukcí s kovovými prvky.
Pouzdro hodinek, které je kombinací plastu a oceli, je doplněno pryžovým řemínkem. Ciferník chrání minerální sklíčko. Lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách zajišťuje aplikace luminiscenční vrstvy na ručky, vedle toho jsou hodinky vybaveny LED osvětlením displeje. Průměr pouzdra 54 mm řadí Casio GST-B100GA-1AER mezi velké hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat a oddávat se potápění bez dýchacích přístrojů. 
Díky solárnímu pohonu, při němž je akumulátor hodinek dobíjen přírodním a umělým světlem, odpadá potřeba pravidelné výměny baterie, životnost akumulátoru se pohybuje kolem 7 - 10 let. 
Neopomenutelná je možnost synchronizace hodinek s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Propojení, ve spojení s použitím příslušné mobilní aplikace, umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas, nabízí možnost snadného nastavení duálního času výběrem jednoho z předdefinovaných 300 měst, nastavení denního alarmu, odpočtů, či provést korekci polohy ruček. Mezi další užitečné funkce patří Phone finder - po stisknutí tlačítka hodinek se rozezní Váš telefon a vy jej tak snáze naleznete. Právě kombinace funkcí, jež umožňují propojení s mobilním telefonem, dělá z hodinek ideálního společníka pro sport a volný čas.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky