Hodinky Casio G-Shock MT-G MTG-S1000D-1AER

Akce
Neohodnoceno
Značka: CASIO
23 990 Kč –16 %
nH6 40024 b
23 990 Kč –16 % 20 000 Kč
Vyprodáno (1 ks)

Hodinky Casio G-Shock MT-G MTG S1000D-1A jsou hodinky, které se cítí být jako doma nejen ve městě, ale i nepříznivých podmínkách, svým majitelům nabízí velké množství funkcí, moderní design, to vše zastřešené vysokou odolností.

„Abychom zůstali věrní dědictví G-SHOCK v oblasti inovací v oblasti výkonu hodinek odolných proti nárazům, vytvořili jsme sadu prémiových hodinek, které vydrží nejen celý život, ale i celé generace.“

Detailní informace

Detailní popis produktu

Casio G-Shock MTG S1000D-1A jsou modelem ze stáje Master of G, zpracování, díky němuž hodinky obstojí i v těch nejtěžších podmínkách je pro něj samozřejmé. Odolnost proti nárazům, pádům a vibracím je nyní ještě zvýšena díky inovativním řešením a materiálům použitým při výrobě hodinek, které díky tomu nesou známku odolnosti Triple G Resist - prošly testem odolnosti vůči nárazům, odstředivé síle a vibracím, konkrétně splňují leteckou normu ISO 2669 pro vybavení letadel a odolají tak odstředivé síle převyšující 15G a vibrační normu pro testování automobilů JIS D1601 4 type A, díky čemuž potvrzují svou odolnost proti vibracím dosahujícím síly 20G.
Jsou vybaveny řadou základních funkcí, které z nich dělají vhodný pracovní nástroj - dvěma světovými časy, rádiem řízeným strojkem, solárním napájením. Mají analogový ciferník, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopkybudík a spoustu dalších funkcí, které využijete při každodenním použití a mezi něž lze řadit například bluetooth, plně automatický kalendář, odpočet, alarm, uzamykatelná korunka a osvětlení ciferníku. 
Pouzdro hodinek, které je kombinací plastu a oceli, je doplněno černým pryžovým řemínkem. Ciferník chrání safírové sklíčko s antireflexní vrstvou. Pro snadnou čitelnost při zhoršených světelných podmínkách  jsou hodinky vybaveny luminiscenčními ručkami a body na pozicích hodinových indexů a LED osvětlením displeje. Předností hodinek je kombinace solárního pohonu, rádiem řízeného času, inteligentní korunka, kterou lze otáčením a následným stiskem volit mezi funkcemi. Její zámek zaručí, že nedojde k nechtěnému náhodnému stisknutí. Díky průměru pouzdra 51,7 mm se řadí mezi velké hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat, či se dokonce potápět.

Vlastnosti:

  • Solární napájení
  • Rádem řízený čas Multiband 6 v Evropě, Americe a Asii
  • Světové časy (39 časových pásem)
  • Zámek korunky
  • Přehledný ciferník chráněný safírovým sklem s antireflexní vrstvou
  • Stopky, odpočet
  • Luminisence a LED osvětlení
  • Automatický kalendář
  • Odolnost proti nárazům, vibracím a odstředivé síle
  • Vodotěsnost do 200 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky