Hodinky Casio G-Shock Mudmaster GG-B100-1A3ER Carbon Core Guard

Akce
Neohodnoceno
Značka: CASIO
10 390 Kč –10 %
gg
10 390 Kč –10 % 9 290 Kč
Na dotaz (1 ks)

Pánské sportovní hodinky od značky Casio z řady G-shock s modelovým označením GG-B100-1A3ER Carbon Core Guard.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model GG-B100 spadá do řady Master of G. Ta je známá jako řada pro profesionály a specializuje se na implementaci těch nejnovějších technologií do svých modelů. Jak to tak u těchto „profi" řad bývá, jejich modely bývají rozděleny do několika „světů" podle toho, na co se zaměřují. A tak najdeme hodinky specializované pro vodu, vzduch a zemi. Ani Master of G není výjimkou a model GG-B100 se specializuje na pozemní dobrodružství.

Přezdívka tohoto modelu je Mudmaster. Jak už asi tušíte, je to kvůli konstrukci, která zajišťuje co možná nejvyšší odolnost vůči blátu a prachu. To poznáme třeba na tlačítkách, která jdou právě kvůli zvýšené odolnosti mačkat ztuha. Jsou vyrobena z kovu, a mají strukturovaný povrch, aby bylo možné s nimi jednoduše manipulovat třeba i v rukavicích.

Zvýšená odolnost proti blátu a prachu je zajištěna také dvojitým dýnkem. Klasické kovové dýnko, na které jsme zvyklí z běžných G-Shocků je ještě ukryto pod dýnkem z pryskyřice, která je vyztužená skelnými vlákny. Samozřejmostí je také odolnost proti nárazu, což je podstata řady G-Shock. U tohoto modelu je ale posunuta ještě dále, a to díky použití karbonu, který je lehčí a pevnější než ocel. Jeho použití tak můžeme spatřit na lunetě, kterou tvoří tři vrstvy průhledné pryskyřice protkané uhlíkovými vlákny. O hodinky se tak nemusíte bát ani v těch nejextrémnějších podmínkách.

Protože se jedná o hodinky pro outdoorové nadšence, najdete na nich také Quad Senzor, tedy kombinaci barometru/výškoměru, teploměru, kompasu a krokoměru. U některých modelů může být krokoměr nahrazen hloubkoměrem.

Hodinky jsou vybaveny také Bluetooth. Společně s telefonem tak hodinky nabízejí funkce jako výpočet spotřeby kalorií (v aplikaci) nebo ukazatel směru k výchozí pozici. Pro využití ukazatele směru na hodinkách sice musíte mít mobil u sebe. Na druhou stranu ale máte díky tomu volné ruce, což je při proklesťování náročným terénem důležité.

Parametry:
Určení: pánské
Hmotnost: 92 g (středně těžké)
Průměr, tloušťka: Ø 53 mm, 19 mm
Voděodolnost: 200 m - potápění
pouzdro: karbonem vyztužená pryskyřice
Sklíčko: minerální
Řemínek: pryskyřice
Typ zapínání: kovová přezka
Obvod zápěstí: 13 - 20,5 cm
Luneta: pevná, karbonová
Luminiscence: ručičky a indexy, neobrite
Strojek: Quartz, přesnost ±15 s za měsíc (bez připojení k telefonu)
Baterie: CR2025 (životnost 2 roky)

Funkce a vlastnosti:
Stopky
Světové časy
Alarm
Automatický kalendář
Odpočítávací stopky
Akcelerometr
Barometr
Kompas
Krokoměr
Teploměr
Výškoměr
Bluetooth: nalezení mobilu, synchronizace času
Kontrola stavu baterie
Osvětlení: 2 x LED, Automatické osvětlení
Výpočet spotřeby kalorií: Pouze při propojení s telefonem
Tón tlačítek (zvuk jde vypnout)
Funkce "uklizení" ruček

Konstrukce: 
Odolnost proti nárazu
Odolnost proti blátu

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky