Hodinky Casio Protrek PRG-600YB-2ER

Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: CASIO
8 990 Kč –7 %
R26ebd08ae8b4dde3488d8a3c750c075f
8 990 Kč –7 % 8 300 Kč
Na dotaz

Hodinky Casio Protrek PRG-600YB-2ER jsou hodinky určené na sportovní a outdoorové aktivity, které svým majitelům nabízí velké množství funkcí společně s účelným a bytelným zpracováním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Casio PRW 600YB-2ER jsou modelem z řady Pro Trek, pro niž je typické použití funkcí spojených s pobytem v přírodě. Patří mezi ně například teploměr měřící ve škále -10 - 60°C, výškoměr do 10 000 m, kompasbarometr. Přehlednost při zhoršených světelných podmínkách zajišťuje automatické LED osvětlení. Předností hodinek je solární napájení, při němž je akumulátor hodinek dobíjen pomocí světla, inteligentní korunka, kterou lze po stisku a následném otáčení volit mezi funkcemi a její zámek, jenž zaručí, že nedojde k nechtěnému přechodu do jíného modu hodinek náhodným stisknutím.

Kombinovaný ciferník (analogový a digitální) hodinek Casio Protrek PRG 600YB-2 je chráněn minerálním sklíčkem, mimo aktuálního času zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a spoustu dalších funkcí. Zajímavostí je použití dvojitého osvětlení, kdy se po stisku tlačítka osvětlí jak analogová, tak digitální část ciferníku. Pouzdro hodinek je kombinací syntetické pryskyřice a oceli, doplňuje jej textilní řemínek - hodinky tak dosahují příjemné hmotnosti, pouhých 74 gramů a dostatečné odolnosti. Model Casio Protrek PRG 600YB-2 je navíc vybaven neotočnou ocelovou lunetou s PVD úpravou povrchu a vyobrazením názvů světových měst. Díky průměru pouzdra 51,5 mm se řadí mezi rozměrově vetší hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.

 Pohon

Pohon Solární
Strojek 5497
Přesnost chodu v sekundách ±15 s / měsíc
Rezerva chodu 7 měsíců bez přístupu k světlu při běžném provozu, až 25 měsíců v úplné tmě v úsporném režimu
Přesnost měření stopek 1/100 sek.

 Ciferník a pouzdro

Rozměr pouzdra 51,5 mm
Výška pouzdra 13,5 mm
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál pouzdra Plast
Materiál sklíčka Minerál
Ciferník Kombinovaný
Barva číselníku Modrá

 Řemínek

Materiál pásku Textil
Šířka pásku 24 mm
Barva náramku Modrá

 Funkce

Budík Ano
Datum Ano
Kompas Ano
Podsvícení Ano
Stopky Ano
Ukazatel dne v týdnu Ano
Ukazatel rezervy chodu Ano
Funkce Datum, Den v týdnu, Stopky, Kompas, Budík, Korunka šroubovací, Podsvícení, Teploměr, Výškoměr, Barometr
Akumulátor Ano
Korunka šroubovací Ano
Luminiscence Ručičky a body
Další funkce Solární dobíjení, Teploměr, Výškoměr, Barometr, Uzamykatelná korunka, Odpočet, Automatický kalendář, Režim 12/24, Světové časy

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní
Záruka: 2 roky